Zkoušečku obvodů O10a - RAMI CZ
Zásuvkové rozvodnice RAMI - Rami CZ - elektrotechnologie a elektronika

Zkoušečku obvodů O10a

Specifikace: Zkoušečka průchodnosti vodičů – zkoušečka obvodů RAMI O10a je přístroj pro využití v celé řadě elektrotechnických činností pro kontrolu obvodů, kabelových svazků, měření průchodů živých částí elektrických přístrojů, spolehlivé zjištění nesprávného propojení, poruch kontaktů a přerušení kabelů.

Upozornění: Zkoušečku průchodnosti vodičů – zkoušečku obvodů RAMI O10a je možné zatížit na neomezeně dlouhou dobu při měření obvodů pod napětím (indikace akustickou signalizací hlasitým bzučákem jako výstraha) – ochrana proti náhodnému napětí do 400V. Při odpojení nezůstává na zkušebních hrotech žádné napětí ani žádný zbytkový náboj!

Popis: Zkoušečku průchodnosti vodičů – zkoušečku obvodů RAMI O10a vyrobena z materiálu, který se vyznačuje vysokou pevností a houževnatostí, odolností proti minerálním olejům, pohonným hmotám, chlorovaným uhlovodíkům, běžným rozpouštědlům a zásadám. Je odolná proti voděa stálostí v prostředí slabých kyselin. Zkoušečku průchodnosti vodičů – zkoušečku obvodů RAMI O10a je optoelektronickou verzí signalizace založenou na zkoušení obvodů v bez napěťových obvodech jako vysoko (900ohm) a nízko (90ohm) ohmová zkoušečka průchodnosti. Zobrazení je prováděno svítivými diodami LED 100 % průchodnosti obvodu a zvukovou akustickou signalizací hlasitým bzučákem. Zkoušečka průchodnosti vodičů – zkoušečka obvodů se skládá z těla, zkušebního hrotu a propojovacího vedení se zajištěním proti vytažení a ukroucení. Vlastní měření obvodůse provádí výhradněkovovými zkušebními hroty a to uchopením těla zkoušečky jednou rukou a druhou uchopením rukojeti zkušebního hrotu. Měření obvodů je možné provádět také se zasunutým zkušebním hrotem do příchytky a využít rozteče odpovídající zásuvce.

Provozní režimy:
Zkouška průchodnosti vodičů.

Technická data:
rozměry (d x š x v): 205 x 45 x 20 mm
materiál obalu: SPOLAMID 6 GF 30 RAL 3000, 30% chemicky upravené skelné vlákno
elektrická pevnost obalu: 35 kV/mm
odolnost proti náhodnému napětí: do 400V AC/DC
odolnost proti špičkovému napětí: 4kV
krytí: IP 64
délka propojovacího vedení: 1 m
hlasitost akustického signálu: 60dB
doba měření obvodu: neomezená
provozní teplota: -15 °C až +60°C
vlhkost: 20% až 98% hmotnost: 0,1 kg

Prohlášení o shodě CE
Výrobek splňuje požadavky norem IEC 61243-3, ČSN 36 0600-1, ČSN 36 0600-2-1

Koupit v E-shopu
Produktový list