O nás - RAMI CZ
Zásuvkové rozvodnice RAMI - Rami CZ - elektrotechnologie a elektronika

O nás

Společnost RAMI CZ s.r.o. již od svého vzniku tj. od roku 1994 jako firma RNDr. Radovan Minář — RAMI propaguje osobitý a kvalitní přístup ke všem svým zákazníkům. Od roku 1998 sídlí společnost ve svých prostorách a i tato skutečnost vypovídá o trvalém zajištění jakosti výroby a poskytování bezporuchových a kvalitních výrobků.

Přístup k jednotlivým výrobkům je důsledně koordinován a zahrnuje v sobě všechny vývojové, přípravné a projekční práce, zajištění předrealizačních úkonů spojených s požadavkem vyjádření orgánů státní zkušebny a zúčastněných institucí přes vlastní realizaci výroby až do fáze logistiky společnosti včetně zaškolení prodejců našich smluvních obchodních partnerů, popř. poradenská činnost při uvádění výrobků a systémů do provozu.

Společnost RAMI CZ s.r.o. je ryze českou společností, bez zahraniční účasti a veškeré zázemí si vytvořila svou pílí a kvalitním přístupem k zákazníkům. Během realizace řady projektů bylo získáno kvalitní know-how a celá řada zkušeností s realizací včetně kontaktů a spojení s předními světovými firmami vyrábějícími špičkové technické prostředky pro realizaci zakázek.

V souvislosti s přípravou na vstup ČR do EU byly v ČR uzákoněny a převzaty do běžné praxe bezpečnostní normy EU v elektrotechnice. Společnost RAMI CZ s.r.o. je prověřenou organizací Národním bezpečnostním úřadem pro stupeň tajné.

V případě Vašeho zájmu o naše služby nebo produkty, prosíme kontaktujte management.


Výškové fotografie velkoobchodu a obchodního centra RAMI CZ s.r.o.